Clean & Style Consulting Stockholm ABAktiv

559301-7816AktiebolagRegistrerat 2021GUSTAVSBERG

Finansiell översikt

6 610 367 kr+77,6%
Omsättning 2025
+85,3%
Genomsnittlig årlig tillväxt 2021–2025
02 mn4 mn6 mn8 mn20212022202320242025

Nyckeltal

2025
Balansstruktur
OmsättningstillgångarAnläggningstillgångarSkulderEget kapital
0500 tusen1 mn1,5 mn20212022202320242025
Sammanställning av årsredovisningar2021–2025
20212022202320242025
Nettoomsättning560 0991 200 6262 331 3743 722 4546 610 367
Årets resultat132 66640 26318 553157 42431 057
Balanserat resultat—————
Summa tillgångar327 969459 564560 5421 000 5661 385 744
Summa skulder170 303261 635344 060626 660980 782
Summa eget kapital157 666197 929216 482373 906404 962
Anställda214612

Ett streck (—) betyder att årsredovisning saknas eller att raden inte finns i årsredovisningen; 0 är ett noll som anges i årsredovisningen.

Liknande företag

Sammanfattning: Clean & Style Consulting Stockholm AB

Översikt

Clean & Style Consulting Stockholm AB (org.nr 559301-7816) är ett aktiebolag. Företaget registrerades 2021 och har funnits i 5 år. Säte enligt registret: Gustavsberg. Bransch enligt SCB: lokalvård (SNI 81210).

Ekonomi

Nettoomsättningen räkenskapsåret 2025 var 6 610 367 kr, vilket är 77,6 % mer än året innan (3 722 454 kr). Från 2021 till 2025 har nettoomsättningen i genomsnitt ökat med 85,3 % per år. Det är den högsta nettoomsättningen under de redovisade åren (2021–2025). Årets resultat 2025 var en vinst på 31 057 kr (0,5 % av nettoomsättningen). Företaget har gått med vinst under alla 5 redovisade räkenskapsår. Antal anställda räkenskapsåret 2025: 12 (året innan: 6). Nettoomsättningen per anställd var 550 864 kr. Vid utgången av räkenskapsåret 2025 var balansomslutningen 1 385 744 kr och det egna kapitalet 404 962 kr (soliditet 29,2 %).

Källor och uppdatering

Grunduppgifterna och de digitalt inlämnade årsredovisningarna kommer från Bolagsverkets öppna data och branschkoden från SCB (CC BY 2.5 SE); bolagsprofil.se uppdaterar dem dagligen. Den senaste årsredovisningen är undertecknad av 2 personer. Uppgifterna avser läget 2026-11-02. Förändringar, genomsnitt och nyckeltal är beräknade av bolagsprofil.se utifrån öppna data och är ingen officiell bedömning.