T Milan Holding ABAktiv
Finansiell översikt
Nyckeltal
2025/26Balansstruktur
Sammanställning av årsredovisningar2023–2026
| 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | |
|---|---|---|---|---|
| Balansräkning — tillgångar | ||||
| Summa omsättningstillgångar | 3 048 552 | 2 029 549 | 1 964 433 | 1 827 031 |
| Summa anläggningstillgångar | 991 000 | 1 991 000 | 2 041 000 | 2 201 000 |
| Summa tillgångar | 4 039 552 | 4 020 549 | 4 005 433 | 4 028 031 |
| Balansräkning — eget kapital och skulder | ||||
| Kortfristiga skulder | 8 000 | 8 000 | 11 500 | 51 500 |
| Långfristiga skulder | — | — | — | — |
| Summa skulder | 8 000 | 8 000 | 11 500 | 51 500 |
| Aktiekapital | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 |
| Balanserat resultat | — | — | — | — |
| Årets resultat (eget kapital) | 2 884 755 | −19 003 | −18 616 | −17 402 |
| Summa eget kapital | 4 031 552 | 4 012 549 | 3 993 933 | 3 976 531 |
| Resultaträkning | ||||
| Nettoomsättning | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rörelseresultat | −15 245 | −19 003 | −18 616 | −17 402 |
| Resultat före skatt | 2 884 755 | −19 003 | −18 616 | −17 402 |
| Årets resultat | 2 884 755 | −19 003 | −18 616 | −17 402 |
| Personalkostnader | — | — | — | — |
| Avskrivningar | — | — | — | — |
| Övriga nyckeltal | ||||
| Anställda | — | — | — | — |
| Föreslagen utdelning | — | — | — | — |
Ett streck (—) betyder att årsredovisning saknas eller att raden inte finns i årsredovisningen; 0 är ett noll som anges i årsredovisningen.
Liknande företag
Sammanfattning: T Milan Holding AB
Översikt
T Milan Holding AB (org.nr 559190-3967) är ett aktiebolag. Företaget registrerades 2019 och har funnits i 7 år. Säte enligt registret: Vittskövle.
Ekonomi
Räkenskapsåret 2026 hade företaget ingen nettoomsättning. Räkenskapsåret 2026 gav en förlust på 17 402 kr. Företaget har gått med vinst under 1 av 4 redovisade räkenskapsår. Vid utgången av räkenskapsåret 2026 var balansomslutningen 4 028 031 kr och det egna kapitalet 3 976 531 kr (soliditet 98,7 %).
Källor och uppdatering
Grunduppgifterna och de digitalt inlämnade årsredovisningarna kommer från Bolagsverkets öppna data och branschkoden från SCB (CC BY 2.5 SE); bolagsprofil.se uppdaterar dem dagligen. Den senaste årsredovisningen är undertecknad av 2 personer. Uppgifterna avser läget 2026-11-02. Förändringar, genomsnitt och nyckeltal är beräknade av bolagsprofil.se utifrån öppna data och är ingen officiell bedömning.